בס״ד

תקנון אתר

תקנון אתר תורת ימימה

(א) אתר תורת ימימה, יצירה מוגנת בחוק, (להלן: “האתר”) משמש להסביר ולהפיץ את משנתה הרוחנית של ימימה אביטל ז”ל וכן משמש את גולשי האינטרנט לקניית מוצרי תורת ימימה. 

(ב) הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידי משתמש  (להלן: “המשתמש” או “הקונה” ) באתר ויהוו, במידת הצורך, בסיס לכל דיון משפטי בין המשתמש לבין האתר.

(ג) גלישה באתר ו/או רכישת מוצר ו/או רישום ללימוד המוצע באתר, מהווה הסכמה של המשתמש ואו הקונה לקבל את תנאי התקנון ולנהוג לפיהם.

(ד) בכל מקום בתקנון זה בו מצויין לשון זכר, הכוונה היא גם ללשון נקבה, במשתמע.

(ה) האתר מאפשר למשתמש לרכוש את ספרי ימימה דיגיטליים ומודפסים, שיעורי וידאו, שיעורי שמע של ימימה, שיעורי העשרה שיעורים כתובים ומסלול הכשרת מורים, בדרך נוחה ובמחירי הנחה.

(ו) לביצוע רכישה באתר על הקונה לבחור את המוצר לרכישה בדף הרלוונטי שבאתר ולעבור לתשלום באמצעות כרטיס אשראי, פייפאל או העברה בנקאית. 

(ז) לאחר מילוי הפרטים בהזמנה וביצוע התשלום תשלח קבלה דיגיטלית למייל המזמין וכן תשלח ההזמנה לכתובת המזמין בדואר רשום או דואר שליחים. באחראיות הקונה לעקוב אחר המשלוח במעקב משלוחים באתר דואר ישראל, לפי המספר הרשום שנשלח לו בחשבונית המס.

(ח) בקניית מוצר דיגיטלי לצפייה באתר באזור האישי, מייד לאחר התשלום ישלח לקונה קוד כניסה לאזור האישי באתר. הספרים הדיגיטליים ישלחו ישירות למייל הקונה עם קוד לפתיחת הקובץ.

(ט) הקונה מאשר בזאת שכל מוצר שרכש באתר הינו אך ורק עבורו וכי לא יעביר לידי אף אחד אחר, למעט הסדר בהסכם הרשאה חתום עם המורים של תורת ימימה.

(י) כל משתמש רשאי לבצע קניה, בכפוף ל 3 התנאים המוזכרים מטה:          

  1. המשתמש הוא בעל תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט ובעל כתובת בישראל או בחו”ל.                
  2. המשתמש הינו בעל כרטיס אשראי ישראלי ו/או בינלאומי תקף.                                               
  3. המשתמש הינו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות. 

(יא) הקונה רשאי לבטל עסקה ולקבל כספו בחזרה בקיזוז דמי המשלוח ודמי טיפול בסך 50ש”ח ובכפוף לכך שהמוצר יוחזר על ידו לכתובת האתר תוך 14 יום מזמן אספקת המוצר, במצב בו הוא נרכש ובתנאי שהמוצר איננו פגום.

(יב) לא ניתן לבטל ו/או להמיר מוצר דיגיטלי שנרכש ונשלח למייל הקונה, או שעבורו נשלחה סיסמא לקונה. לא ניתן לקבל החזר כספי עבור רכישה דגיטלית.

(יג) לא ניתן להחזיר מוצרים של האתר לאחר שבוצעה בהם שימוש כלשהו ו/או נפגמו ע”י הקונה.

(יד) לפרטים נוספים ולשאלות ניתן לפנות בדואר אלקטרוני    ishayavital3@gmail.com   או בטלפון 053-7955644 המצוינים גם באתר.. 

(טו) כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו (logo) תמונות וכן עריכתם והצגתם של אלה, הנם בבעלות הבלעדית של האתר ו/או מי מטעמו. אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת את התכנים המופיעים באתר אלא אם כן ניתנה לכך הסכמה מפורשת בכתב ומראש מבעל האתר.

אתר תורת ימימה מאחל לך ברכה והצלחה!   

דילוג לתוכן